Воскресенье, 18.11.2018, 11:07
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Інтернет-портфоліо Жигло Ірини Вікторівни

Меню сайту
Поиск
EnglishClub37


Друзi сайту


Категорії розділу
Мої матеріали [2]
Учитель року.Досвід роботи [4]
Проблема, над якою я працюю [1]
Дипломи.Грамоти [13]
Сертифікати [16]
Навчальна література(в т.ч. електронні підручники) [2]
Співпраця з науково-методичними виданнями [29]
Мої розробки [13]
Співпраця з ОблІППО [4]
Участь у науково-практичних конференціях [6]
Керівник ШМО [3]
Участь у роботі РМО [3]
Позашкільна діяльність.Англійський клуб [1]
Мої учні [0]
Наше опитування
Якими мовами Ви володієте?
Всего ответов: 305
Календар

Flash Calendars, Fun Calendars at WishAFriend.com
Нагороди


Друзі сайту
englishclub37.at.ua

www.proshkolu.ru/user/Irenie2000

www.mon.gov.ua

ippo.dn.ua/osvitni-sajti

www.teacherjournal.com.ua

serp2010inozem.blogspot.com

www.osvitaua.com

metodportal.net

osnova.com.ua

Каталог статей

Головна » Статті » Мої розробки

Holidays and traditions.
   
/materials_PDF/456DE467d01.pdf


 
Тема самоосвіти, над якою я працюю — «Використання новітніх комп’ютерних технологій під час вивчення англійської мови». У своїй роботі я використовую мультимедійне обладнання — проектор та мультимедійну дошку, персональний комп’ютер, ноутбук, аудіо- та відеотехніку. Ми розробляємо презентації та міні-фільми із субтитрами з допомогою комп’ютерних програм Microsoft Power Point та Microsoft Movie Maker та Pinnacle. Учні із задоволенням розробляють та презентують проекти, складають своє мовне портфоліо. У нашому ліцеї також існує творчий гурток «Англійській міст», кореспонденти якого здійснюють пошук інформації, переробляють ії, беруть інтерв’ю, фотографують, роблять відеозйомку, після цього випускають свою сторінку в шкільній стіннівці «Ліцеїст».
     У нашому ліцеї ми також маємо можливість використовувати Інтернет on-line. Сучасні учні вільно володіють комп’ютерними технологіями, мають свої електронні скриньки, тому ми маємо друзів у різних регіонах України та в інших країнах, спілкуємось on-line з допомогою таких програм, як Skype, ICQ тощо.
      Як учитель-методист, я веду наставницьку роботу не тільки з молодими вчителями нашого ліцею, але з допомогою електронного листування з учителями різних регіонів. Я допомагаю їм розробляти календарне-тематичне планування, допомагаю з методичними розробками. Для цього використовую форум на сайті видавничої групи «Основа» www.osnova.com.ua. На сторінці http://www.osnova.com.ua/contacts/ завжди є зворотній зв’язок з редакцією, де можна отримати відповіді на всі запитання.
     Вже багато років я є керівником шкільного методичного об’єднання вчителів англійської мови.
Ми постійно передплачуємо науково-методичний журнал «Англійська мова та література» видавничої групи «Основа», тому завжди отримуємо різноманітну інформацію: огляд нормативних документів, розробки уроків та позашкільних заходів, календарно-тематичне планування, допомогу для керівників методичних об’єднань тощо. Як передплатники ми маємо можливість користуватися електронною версією журналу на сайті http://www.osnova.com.ua/magazines/7, а також доступ до архіву номерів http://www.osnova.com.ua/magazines/7/archive/. Зараз «Основа» стала ще ближче до нас!      Уважні та кваліфіковані менеджери завжди вчасно відповідають на електронні листи та надають корисну інформацію. Особливу подяку хочу висловити менеджеру з усіх питань, що пов’язані з роботою сайта ВГ «Основа», Іллі Сєрікову. Він допоміг мені зареєструватися на сайті та отримати доступ до архіву номерів, надав корисну інформацію про літературу видавництва та електронні підручники. У цьому році в нашому ліцеї ми створили свій сайт englishclub37.at.ua, де презентуємо свої проекти, спілкуємося, проводимо анкетування й опитування. Особливо наш сайт допоміг під час карантину, коли ми організували дистанційне навчання. У каталозі файлів учителі можуть завантажити календарно-тематичне планування за підручниками О. Карп’юк та А. Несвіт, розробки уроків і позакласних заходів, які були надруковані в науково-методичному журналі «Англійська мова та література» та інших журналах видавничої групи «Основа».
Категорія: Мої розробки | Додав: Irenie2000- (16.01.2011)
Переглядів: 1804 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: